Zbog brze vožnje uhapšene dvije osobe - Volim Podgoricu

Zbog brze vožnje uhapšene dvije osobe

Policija u Bijelom Polju je su u sklopu pojačanih aktivnosti sa akcentom na teže prekršaje prekoračenja brzine, uhapsila E.Đ. (28) državljanina Republike Srbije, zbog kretanja vozilom brzinom od 137 km/h na dijelu puta gdje je brzina ograničena do 50 km/h.

“Uhapšen je i Bjelopoljac L.Š. (23) zbog kretanja vozilom brzinom od 142 km/h na dijelu puta gdje je brzina ograničena do 50 km/h”, objavila je policija na mreži X.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com