Ekipe “Čistoće” i prvog januara na terenu

S obzirom na to da se očekuje da će organizovani doček Nove godine na trgu, poslije dugogodišnje pauze, okupiti veliki broj građana Podgorice i posjetilaca Glavnog grada, ekipe ”Čistoće” će 1. januara već od četiri sata biti na terenu.
Kako je saopšteno iz Čistoće, ekipe radnika angažovane na poslovima sakupljanja i transporta komunalnog otpada će poslove čišćenja javnih površina i pražnjenja kontejnera u gradskim i prigradskim naseljima obavljati redovno i narednih dana, bez prekida u radu.
Reciklažna dvorišta u Ulici Iva Vizina na Zabjelu, Bulevaru Mihaila Lalića i Ulici Husinskih rudara, radiće za vrijeme praznika redovno od sedam do 21 sat.



