PODGORICA: Odložen koncert "Neđeljom u podne" - Volim Podgoricu

PODGORICA: Odložen koncert “Neđeljom u podne”

Koncert “Neđeljom u podne” koji je trebalo da se održi danas (3. april) u 12 časova u
Njegoševom parku i predstava za djecu “(Ne) pričaj mi bajke”; koja je trebalo da se održi u 14
časova u dječijem parku u Bloku V, odgađaju se zbog lošeg vremena,, saopštili su iz Glavnog grada.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com