Podgorica ove godine bez novogodišnjeg vatrometa - Volim Podgoricu

Podgorica ove godine bez novogodišnjeg vatrometa

U Pogorici ove godine neće biti novogodišnjeg vatrometa. Time čuvamo životnu sredinu, novac, kao i zdravlje svih ljudi i životinja u našem gradu, saopštio je zamjenik gradonačelnice Podgorice Luka Rakčević.

“Svjesni da vatromet zagađuje životnu sredinu, utiče na respiratorne i kardiovaskularne probleme, ali i stavar ogroman stres svim životinjama, odlučili smo da ove godine ne bude organizovanog velikog novogodišnjeg vatrometa”, objavio je Raklević na Instagramu.

Poziva sve građane Podgorice da slijede ovaj primjer i uzdrže se od korišćenja pirotehničkih sredstava, kako bi zajedničkim snagama zaštitili ugroženu životnu sredinu, kao i sve ljude i životinje.

Објава коју дели Luka Rakčević (@lukarakcevic)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com