Podgorica: Rođeno deset beba
U protekla 24 sata u podgoričkom Porodilištu je rođeno deset beba.
U Urgentnom centru zbrinuta su 184 pacijenta od kojih dvoje iz saobraćajne nezgode i jedan iz nasilja.
Najviše pacijenata zbrinuto je u Hirurškoj ambulanti, njih 52, u Internističkoj 50 i u Ortopedskoj 44.
U hirurškoj sali Urgentnog centra odrađeno je 8 intervencija a na bolničko liječenje primljeno je 8 pacijenata.



