Podgorica: Rođeno deset beba - Volim Podgoricu

Podgorica: Rođeno deset beba

U protekla 24 sata u podgoričkom Porodilištu je rođeno deset beba.

U Urgentnom centru zbrinuta su 184 pacijenta od kojih dvoje iz saobraćajne nezgode i jedan iz nasilja.

Najviše pacijenata zbrinuto je u Hirurškoj ambulanti, njih 52, u Internističkoj 50 i u Ortopedskoj 44.

U hirurškoj sali Urgentnog centra odrađeno je 8 intervencija a na bolničko liječenje primljeno je 8 pacijenata.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com