Premijera predstave “Daleko u nama” - Volim Podgoricu

Premijera predstave “Daleko u nama”

Premijera predstave “Daleko u nama” Nevladine organizacije “Zrcalo” biće organizovana u srijedu, 30.marta u sali DODEST, sa početkom u 20 sati. Ulaz je besplatan.

Riječ je o dramatizaciji Tagorine zbirke pjesama “Gradinar” koju je osmislila i režirala Bosiljka Kankaraš. Radnja se dešava na ruševinama jednog grada gdje likovi uz muziku govore o ljubavi.

U projektu učestvuju: harfistkinja i muzički konsultant Milica Kankaraš i polaznici Škole glume Petra Pejakovića ”Prazan prostor” Balša Vukčević, Monika Martinović, Lazar Nikolić, Bojana Božović, Mirjana Spaić i Filip Rakočević-Francesconi.

 

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com