Bane idi, ne kradi novac od kluba - Volim Podgoricu

Bane idi, ne kradi novac od kluba

Poraz od Rapida iz Beča (2:0) u prvoj pripremnoj utakmici u predsezoni, bio je signal za navijače Čelsija da krenu u kampanju protiv Branislava Ivanovića.

Srpski reprezentativac je godinama stub odbrane ekipe sa “Stamford bridža”, a jedino je u prošloj sezoni odigrao ispod očekivanja, kao i cijeli tim.

Međutim, nakon prvog neuspjeha od dolaska Antonija Kontea, pristalice londonskog kluba obrušile su se na Ivanovića.

“Nemaš više kvalitet za Čelsi, idi. Ne kradi novac od kluba. Bane, dosta je bilo” samo su neki od negativnih komentara na račun nekadašnjeg igrača Lokomotive iz Moskve i OFK Beograda.

Ivanović je igrač Čelsija još od 2008. godine, kada je stigao iz redova pomenute Lokomotive.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com