Budućnost izgubila od Iskre, Petrovac remizirao sa Zetom - Volim Podgoricu

Budućnost izgubila od Iskre, Petrovac remizirao sa Zetom

Fudbaleri Budućnosti poraženi su na gostovanju Iskri u Danilovgradu 2:1 u trećem kolu Prve Telekom fudbalske lige Crne Gore.

Budućnost je zabilježila prvi poraz nakon remija u prošlom kolu, a na startu propustili prvi meč zbog obaveza u Evropi.

Povela je Budućnost u 40. minutu kada je pogodio Vasilije Terzić.

Iskra je izjednačila golom Vojina Pavlovića u 48. minutu, a pobjedu domaćima donio je Ivan Vuković u 90. minutu.

Dečić  u Tuzima nadigrao Rudar sa 3:0. Golove za domaće postigli su Ilir Camaj u 26, Marko Tući u 42. i Danilo Pešukić u 66.

Petrovac je kod kuće remizirao sa Zetom 2:2. Golove za Petrovčane postigli su Petar Vukčević u 29. i Marko Živanović u 59, dok su strijelci za Zetu bili Đorđije Vukčević u 17. i Ivan Vukčević u 78.

U poslednjem meču večeri Mornar je u Baru nadigrao u Podgoricu sa 3:1.

Golove za Mornar postigli su Demir Škrijelj u 39, Marko Ćetković sa penala u 54. i Petar Seulović u 95. Strijelac za Podgoricu bio je Admir Adrović u četvrtom.