BUDUĆNOST IZGUBILA OD PARTIZANA: Crno bijeli posle ozbiljne drame pobijedili u velikom derbiju - Volim Podgoricu

Košarkaši Partizana pobijedili su u okviru 9. kola ABA lige Budućnost u Beogradu. Rezultat velikog derbija regionalnog takmičenja bio je 75:66.

Vjerovatno utakmicu sezone odigrao je bek crno-bijelih koji je u defanzivi prosto terorisao Podgoričane i sa nekoliko ukradenih lopti i lakih poena u četvrtoj četvrtini riješio pitanje pobednika. Partizan je odigrao besprekorno prvo poluvrijeme (imao 11 razlike), ali i ponovo imao pad u trećoj četvrtini koji mu se nije obio o glavu.

Nisu crno-bijeli imali rješenja za sjajnog Di Džej Silija koji je ubacio blizu 20 poena, ali su uspjeli da prelome sredinom poslednje četvrtine dobrom odbranom ovu utakmicu u svoju korist.