Đoković: Ovo je san! Vilander: Nije sa ove planete - Volim Podgoricu

Đoković: Ovo je san! Vilander: Nije sa ove planete

Novak Đoković Rekao je nakon osvajanja Rolan Garosa da je san osvojiti 19. grend slem.

“Zahvalio bih se mom boksu na velikoj podršci. Nije bilo lako igrao sam za 48 sati sa dva velika tenisera i stigao do pobjede. Ovo je san za mene, osvojiti 19. grend slem”, rekao je Đoković u prvoj izjavi nakon titule.

On bi mogao već na Vimbldonu da se izjednači sa Federerom i Nadalom na 20. grend slem titula.

Već sada se može reći da će Đoković uskoro biti najbolji teniser svih vremena. 

To je potvrdio i Mats Vilander, od koga je teško čuti lijepe riječi na račun Novaka Đokovića.

No, i tvrdokorni Šveđanin je morao da kapitulira pred Novakom. Đokovićev trijumf na Rolan Garosu natjerao ga je da mu oda priznanje.

“Novak je mašina, ja ne znam šta je sebi ubacio u glavi na 0:2. Ne znam kako se vratio u meč. U trećem setu sam rekao “u, ovo ide u pet setova”. To je uradio i protiv Lorenca Musetija. Posle povratka djelovalo je da ne može niko da ga pobijedi. Bio je pravi džentlmen. Rekao je puno ohrabrujućih riječi o Cicipasu nakon meča. “Velika trojka” u poslednjim godinama radi nevjerovatne stvari. Ovi momci nisu sa ove planete. Ovo što oni rade je nevjerovatno, rekao je Mats Vilander.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com