Đoković: Ovo je san! Vilander: Nije sa ove planete
Novak Đoković Rekao je nakon osvajanja Rolan Garosa da je san osvojiti 19. grend slem.
“Zahvalio bih se mom boksu na velikoj podršci. Nije bilo lako igrao sam za 48 sati sa dva velika tenisera i stigao do pobjede. Ovo je san za mene, osvojiti 19. grend slem”, rekao je Đoković u prvoj izjavi nakon titule.
On bi mogao već na Vimbldonu da se izjednači sa Federerom i Nadalom na 20. grend slem titula.
Već sada se može reći da će Đoković uskoro biti najbolji teniser svih vremena.
To je potvrdio i Mats Vilander, od koga je teško čuti lijepe riječi na račun Novaka Đokovića.
No, i tvrdokorni Šveđanin je morao da kapitulira pred Novakom. Đokovićev trijumf na Rolan Garosu natjerao ga je da mu oda priznanje.



