Fudbaler Partizana priveden jer je vozio pijan - Volim Podgoricu

Fudbaler Partizana priveden jer je vozio pijan

Fudbaler beogradskog Partizana Sedrik Gogua priveden je zbog vožnje u pijanom stanju.
Gogua, koji je u januaru iz Finske stigao u redove Partizana, noć je proveo u policijskoj stanici. Fudbaler iz Obale Slonovače je zatim pušten na slobodu.

Sportski direktor Partizana Ivica Iliev je, odgovarajući na pitanje prijeti li Sedriku raskid ugovora, kazao da je sve moguće.

Inače, Gogua je s Partizanom potpisao ugovor do 2020. godine, dosada je igrao u Afrika Sportsu, Isia Vaziju, SJK-u, Kerho 07.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com