Jovović: Primiti 86 poena je nedopustivo!

“Nismo bili na svom optimumu, što je posljedica serije teških mečeva, gde smo igrali protiv vrlo kvalitetnih timova. Ekipa je iscrpljena, ali trebalo je da igramo bolje. Ovo nije stil koji mi gajimo i koji nam je do sada doneo rezultat. Primiti 86 poena je nedopustivo. Moramo da poradimo na detaljima u odbrani, tu je bilo mnogo propusta. Moramo da shvatimo da se ne živi od minulog rada, i da je uvijek sljedeća utakmica najbitnija. Sada ovu nismo shvatili na pravi način”, rekao je mladi trener Budućnosti.
Njegov kolega sa druge strane Petar Božić čestitao je svojoj ekipi i zahvalio navijačima na velikoj podršci.
„Prvenstveno želim da pohvalim igrače. Samo početak nije bio zadovoljavajući. Sada kao da smo zamijenili četvrtine. Sada nije problem bila treća, nego prva. Veoma važna pobjeda za nas. Drago mi je jer smo smanjili one elementarne greške i prazne minute, i sada nas nisu koštale. Najveća moguća zahvalnost navijačima koji su došli bez obzira na poziciju na tabeli i razultate. Pokazali su svoju veličinu i naše zajedništvo. Nadam se da ćemo ih ubuduće činiti srećnima”, istakao je Božić.
Budućnost u sljedećem kolu dočekuje MZT, dok Beograđani igraju protiv Zadra u gostima.
(CdM)


