LIGA ŠAMPIONA: Ronaldo i Morata za preokret Reala, šou Aguera, Borusije i Lestera - Volim Podgoricu

Susretima prvog kola u grupama E, F, G i H, kao i sinoć odgođenim susretom C grupe, nastavlja se Liga šampiona.

(foto: Anadolija)

UŽIVO:

90+4’-GOOOLLL! Alvaro Morata. Real će ipak pobijediti, ubacio je loptu Marselo, a doskorašnji napadač Juventusa poslao loptu u mrežu.

90’-GOOLLLLL! Ihenaćo trese mrežu Gladbaha, 4:0 za Siti.

89’-GOOOLLLL! Kristijano Ronaldo iz slobodnog udarca daje gol za izjednačenje protiv matičnog kluba. Nije Ronaldo slavio pogodak.

87’-GOLLLL! Borusija se ne zaustavlja, šesti pogodak za “milionere” je djelo Obamejanga.

77’-GOOOLLL! Kun Aguero het trikom potvrđuje pobjedu Sitija.

76’-GOOOLL! Borusija nema milosti u Poljskoj, sjajna akcija i pogodak Gonzala Kastra za 0:5.

74’- Real nikako da dođe do gola Sportinga, koji zasad lako kontroliše napade Madriđana i čuva minimalnu prednost.

61’-GOOOOLLL! Rijad Marez sa 11 metara donosi Lesteru ogromnih 0:3 u Brižu. Prethodno je srušen Džejmi Vardi.

58’-GOOLLL! Još jedna lijepa akcija Liona i gol Kornea. Na koljenima je Dinamo, 3:0 za Francuze.

52’-GOOOLL! Borusija nastavlja da melje u Varšavi, četvrti gol daje Rafael Gerero.

52’-GOOLLL! Kornelijus trese mrežu Kasiljasa, Kopenhagen je izjednačio u Portu.

50’-GOOOLLL! 2:0 za Lion protiv Dinama. Feri se odlično ubacio i rutinski pogodio mrežu Zagrepčana.

48’-GOOOLLLL! Sporting vodi u Madridu! Bruno Cezar je pogodio donji desni ugao gola Reala.

46’- Nastavljeni su susreti premijerne runde Lige šampiona.

Poluvrijeme. Postignuto je 16 pogodaka, Borusija, Lester i Siti su blizu pobjeda, dok se još čekaju golovi na susretima Reala i Juventusa.

45’-GOOOLL! Vraća se Totenhem u igri. Tobi Alderveireld nakon kornera glavom trese mrežu Monaka za 1:2.

39’-GOOOLL! Šok u Leverkuzenu, “armejci” za tri minuta stižu do izjednačenja. Sjajna akcija i gol Ereemenka.

36’-GOOOLLL! Alan Džagoev vraća CSKA u igru u Leverkuzenu, pogađa za 2:1. Prethodno je zicer propustio Mehmedi da praktično riješi utakmicu.

31’-GOOOLL! Monako je duplirao zalihu u Londonu, pod prečku gola Totenhema loptu je zakucao Lemar.

29’-GOOOLLL! Rijad Marez! Lester ima dva gola viška u Brižu. Majstorija iz slobodnjaka.

28’-GOOOOLLL! Aguero sa 11 metara, 2:0 za Siti, prethodno je srušen Gundogan.

17’-GOOOLLLL! Dortmund gazi u Varšavi. Poslije prekida i nekoliko intervencija golmana domaćih Mark Bartra je iz neposredne blizine ubacio loptu u gol.

16’-GOOOLLL!! Fantastični driblinzi i gol Silve, Monako vodi na “Vembliju” protiv Totenhema.

16’-GOOOLLL!: Papastatopulos poslije prekida glavom duplira vođstvo Borusije u Varšavi.

15’-GOOOLLL! Leverkuzen je već na 2:0 protiv CSKA. Sjajan pogodak Čalhanoglua.

14’-GOOOLLL! Let Tolisoa i pogodak glavom od prečke gola Dinama, Lion vodi 1:0.

13’- GOOOLLL! Sjajna akcija Porta i pogodak Otavija sa ivice kaznenog prostora, nakon što mu je saigrač petom dao povratnu loptu.

9’-GOOLLLL! Vodi i Siti. Oštra lopta Kolarova po zemlji, Aguero je sačekao na prvoj stativi i poslao u mrežu Borusije.

9’-GOOOLL! Trese se mreža CSKA u Leverkuzenu. Mehmedi je izbjegao ofsajd i savladao Akinfejeva.

7’-GOOLLLL! Mario Gece. Pogodak povratnika u redove “milionera”. Iskoristio je ubacivanje sa boka i glavom zakucao loptu u gol.

5’-GOOOLLLL! Lester vodi u Brižu. Poslije ubacivanja iz auta i greške golmana Briža, Olbrajton je poklon poslao u mrežu.

1’-Počelo je devet utakmica 1. kola Lige šampiona.

Juventus – Sevilja 0:0

Prvak Evrope Real će u odbranu krune krenuti od susreta protiv Sportinga iz Lisabona, kluba u kom je karijeru počela prva zvijezda Madriđana Kristijano Ronaldo.

Zanimljivo bi trebalo da bude i u Torinu, gdje će Juventus ugostiti Sevilju, dok će senzacionalni šampion Premijer lige Lester na megdan Klub Brižu.

Mančester siti i Borusija Menhangladbah sinoć zbog ogromne kiše nisu mogli da odmjere snage na “Etihadu”, pa će zato večeras taj susret biti odigran.

Od ostalih mečeva ističu se i dueli Totenhem – Monako i Bajer Leverkuzen – CSKA, dok će Dinamo Cica Kranjčara gostovati Lionu.