Budućnost ne da titulu: “Plavi” u vatri “Morače” izborili put u Zagreb (VIDEO)
Budućnost je izborila majstoricu za finale – šampion je u drugom meču polufinala savladala Cedvitu 87:72.
“Plavi” su do pobjede došli odličnom igrom u drugom poluvremenu, u kome su spojili oba elementa.
Bili su agresivni u odbrani tokom cijelog meča, a kada su proradili u napadu slomili su žilave Zagrepčane.
Edvin Džekson je ubacio 15 poena, sve u nastavku, Danilo Nikolić, Nemanja Gordić, Goga Bitadze i Noris Kol po 11, odličan i Džejms Bel sa devet, uz dobru igru u defanzivi.
Na drugoj strani 18 poena Džejkoba Pulena
Morača je bila ispunjena do posljednjeg mjesta.
Pogledajte atmosferu u Morači:
When you miss two easy lay-ups but everything turns out good for you ?
And check out that pass made by @Jpullz0…#ABALiga #RoadToGlory @KKCedevita pic.twitter.com/LVX2ZNlFMj
— ABA Liga (@ABA_League) March 31, 2019
Vijesti



