PARTIZAN SAVLADAO BUDUĆNOST: Crno-bijeli uz mnogo oscilacija poveli 1-0 u seriji - Volim Podgoricu

Košarkaši Partizana su savladali Budućnost rezultatom 78:67 i tako poveli 1-0 u polufinalnoj seriji ABA lige.

Košarkaši Partizana su ostvarili značajnu pobjedu nad ekipom Budućnosti u polufinalnom okršaju ABA lige. Susret je odigran u “Beogradskoj areni”, a crno-bijeli su dominirali tokom većeg dijela meča, obezbjedivši zasluženu pobjedu rezultatom 78:67, po četvrtinama 25:16, 14:13, 18:18, 19:20.

Partizan je odlično startovao utakmicu, imajući kontrolu nad ritmom igre i stvarajući prednost već na početku susreta. Dobri napadi i čvrsta odbrana donijeli su crno-bijelima vođstvo u prvoj četvrtini.

Budućnost je pokušala da se vrati u meč, ali nije uspjela da ozbiljnije ugrozi Partizan. Smanjila je razliku na samo deset poena, ali crno-bijeli su sačuvali svoje vođstvo, zadržavajući kontrolu nad tokom igre.