REMI U SOFIJI: Crnogorci TUŽNI, pobjeda im oteta, Bugari do boda iz nepostojećeg penala - Volim Podgoricu

Crna Gora vodila od 50. minuta sjajnim golom Stefana Mugoše, ali je u 82. izjednačio Todor Nedelev sa bijele tačke, iako je faul Vladimira Jovovića bio pola metra van šesnaesterca.

Na startu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, fudbaleri Crne Gore su remizirali na gostovanju Bugarskoj (1:1).

Domaći su imali više šansi, ali “sokoli” će biti tužniji, jer im je pobjeda praktično oteta.

U 50-om minutu utakmice Bugarska – Crna Gora majstorija Stefana Mugoše! Mugoša je postigao gol i Crna Gora vodi 1:0 u Sofiji!

Mugoša je predriblao dva igrača Bugarske i savršenim šutem lijevom nogom donio Crnoj Gori prednost.

Vladimir Jovović je u 81. minutu faulirao Stanislava Kostova pola metra van kaznenog prostora, ali je Francuz Rudi Bike pokazao na bijelu tačku.

Todor Nedelev je iskoristio poklon…

U sudijskoj nadoknadi su oba tima mogla do pobjede – Martin Minčev je u 91. minutu šutirao pored gola, a u 93. je šut Aleksandra Boljevića odbranio Nikolaj Mihajlov.