Dva naša rukometaša u Rumuniji - Volim Podgoricu

Dva naša rukometaša u Rumuniji

Dva crnogorska rukometaša karijeru nastavljaju u Rumuniji i to u drugoj tamošnjoj ligi.

Vlado Stanković i Božo Leković potpisali su četvorogodišnje ugovore sa ekipom Konstanca 2 i pokušaće da se izbore za plasman u viši rang.

“Ekipa je mlada, trener odličan i smatram da smo napravili pravi potez što smo došli ovdje. Želimo da radimo i napredujemo i Konstanca je prava sredina za to. Liga je počela, odigrana su dva kola, a mi ćemo imati pravo nastupa već sledećeg vikenda. Ovo je novi izazov za mene i vjerujem da ću opravdati ukazano povjerenje“,kazao je Stanković, a prenosi handbalme.me.

U prvom timu Kostance igra naš Mladen Rakčević.

 

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com