“Lavice” ipak za bronzu - Volim Podgoricu

“Lavice” ipak za bronzu

Prvi finalista je Španija, uprkos sjajnoj igri naših rukometašica u nastavku. “Lavice” su se sa velikim srcem oprostile od titule prvaka osvojene u Srbiji!

Španija je izdržala nalete “lavica i slavile golom prednosti! Crna Gora će se boriti za bronzu sa poraženim iz duela Norveška – Švedska. Šteta, nekoliko zicera, suspenzija Lazović i umor ključnih igračica odrazio s ena igru izabranica Dragana Adžića!

Zakazao je napad u nastavku, jer je odbrana bila atomska. Dokaz je 14 minuta bez primljenog gola i 64 odsto odbrana Marine Rajčić (11-7).

Milena Knežević je meč završia bez gola (7-0). Radičević je bila najefikasnija sa šest, dok je Kaća Bulatović postigla četiri gola (10-4). Španiju je vodila golman navaro sa 18 odbrana (50 odsto). Pinedo je dala pet, a Mange četiri gola!