Šampion je krenuo u pohod na Vimblondon! - Volim Podgoricu

Šampion je krenuo u pohod na Vimblondon!

Šampion je krenuo u pohod, kako drugačije nego – pobjedom

Pobijedivši Filipa Kolšrajbera u 1. kolu, Novak Đoković započeo je odbranu titule na Vimbldonu – 6:4, 6:4, 6:4.

Najbolji tensier svijeta je slavio je u ponedjeljak na Centralnom terenu i u tri seta se plasirao u 2. kolo.

A, nije bilo lako – posebno u drugom setu, ali je najbolji srpski sportista uspješno obuzdao period odlične igre Njemca i uveo meč u svoj ritam.

U narednom kolu, rival će mu biti Lejton Hjuit, nekadašnji prvi reket svijeta i osvajač Vimbldona 2002. ili Jarko Nieminen, takođe veteran, koji je najdalje dogurao na ovom turniru 2006, kada je igrao četvrtfinale.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com