Tri kluba suspendovana iz svih takmičenja

Disciplinska komisije FSCG razmatrala je na sjednici održanoj juče situaciju vezanu za postupanje po konačnim odlukama Arbitražnog suda i drugih nadležnih organa FSCG.
Na sjednici je donijeta odluka da se određeni broj klubova zbog neizvršavanja obaveza suspenduje iz svih takmičenja kojima rukovodi FSCG i izrekne mjera zabrane registracije (transfera) novih igrača.
Ova zabrana će biti ukinuta odmah po izvršenju svih finansijskih obaveza od strane kluba i dostavljanja adekvatnog dokaza.
Klubovi Telekom 1. CFL i Druge fudbalske lige Crne Gore koji su suspendovani iz svih takmičenja kojima rukovodi FSCG i kojima je izrečena zabrana registracije (transfera) novih igrača su: Jedinstvo, Dečić i Berane.
(Cg-Fudbal)



