U16: Remi Crne Gore i Rumunije - Volim Podgoricu

U16: Remi Crne Gore i Rumunije

Prvi prijateljski meč mlađih kadetskih reprezentacija Crne Gore i Rumunije završen je bez pobjednika rezultatom 1:1.

Najveća uzbuđenja u duelu koji je juče odigran na terenu Trening kampa FSCG na Starom aerodromu viđena su u posljednjih 15. minuta kada su i postignuta oba pogotka.

Rumuni su prvi pronašli put do mreže gola protivnika. U 68. minutu Leonardo je nepropisno zaustavljen u kaznenom prostoru naše selekcije, što je iskoristio Andrei da urarcem sa bijele tačke donese prednost svom timu.

Izabranici Borisa Miličkovića odgovorili su u sudijskoj nadoknadi vremena kada je Krivokapić ubacio loptu iz slobodnog udarca sa lijeve strane a Brković, koji je bio najvisočiji u skoku, udarcem glavom matirao Aleksandrua.

Isti rivali odigraće revanš meč za dva dana na terenu Trening kampa FSCG sa početkom u 15 časova.

Text i foto: fscg.me