Zvezda deklasirana u Italiji - Volim Podgoricu

Zvezda deklasirana u Italiji

Fudbaleri Crvene Zvezde teško će igrati Ligu Evrope ove sezone poslije poraza u prvom meču od Sasuola 3:0.

Srpski šampion je i dobro prošao, pošto odbrana praktično nije postojala, pa su Italijani imali ogroman broj šansi. Sausolo je preko napadačkog trija, Berardi, Plitano, Defrel pravio mnogo problema zadnjoj liniji crveno-bijelog tima, a nije se proslavio ni golman Kahriman koji je kriv za vođstvo domaćih.

Berardi je u 17. minutu postigao prvi gol, Politano je u 41. minutu duplirao prednost, a u nastavku je ubjedljivu pobjedu ovjerio Defrel 20 minuta prije kraja.

Splitski Hajduk ima dobar rezultat pred revanš na svom terenu. Tim iz Splita izgubio je na gostovanju Makabiju iz Tel Aviva 2:1.

Lokomotiva iz Zagreba je odigrala 2:2 pred svojim navijačima protiv Genka. Vojvodina je izgubila 3:0 od Alkmara.

Vest Hem je u Rumuniji igrao protiv Astre i to 1:1 u kombinovanom sastavu.