Mladost pobijedila Sutjesku, neriješeno u Pljevljima - Volim Podgoricu

Mladost pobijedila Sutjesku, neriješeno u Pljevljima

Fudbaleri Sutjeske, koji su obezbijedili titulu prvaka, poraženi su danas u podgoričkom naselju Stari aerodrom od Mladosti 2:1, u utakmici 32. kola Telekom Prve crnogorske lige.

Sutjeska je povela golom Igora Ivanovića u 30. minutu.

Izjednačio je Ivan Novović u 80, a pitanje pobjednika riješio je Zoran Petrović četiri minta kasnije.

Rudar i Budućnost igrali su u Pljevljima 0:0, dok je Zeta u Golubovcima pobijedila Iskru 1:0.

Odlučujući pogodak postigao je Nikola Krstović u 16. minutu.

Bez pobjednika završen je duel u Radanovićima, gdje su Grbalj i Kom Eurozoks igrali 2:2.

Domaćin je poveo golom Petra Vukčevića u 19. minutu.

Izjednačio je Marko Kažić u 68, a do novog vođstva Grbalj došao je golom Ivana Vukovića u 82. minutu.

Konačan rezultat postavio je Martin Prenkočević u 86. minutu.

Pobjedu pred svojim navijačima upisao je Petrovac, koji je slavio protiv Dečića 3:1 golovima Zorana Mikijelja u 24, Benjamina Kacića u 32. i Stefana Đorđevića u 47. minutu.

Jedini pogodak za Dečić, koji će naredne sezone igrati u Drugoj ligi, postigao je Vule Vujačić 34. minutu.

Sutjeska je, poslije 31. kola, vodeća na tabeli sa 72 boda i ima 21 više od drugoplasirane Budućnosti.

Mladost je treća sa 49, na četvrtom mjestu je Grbalj sa 43, dok je peta Zeta sa 42 boda.

U 33. kolu, naredne subote, sastaće se:Zeta – Petrovac, Iskra – Mladost, Sutjeska – Grbalj, Kom Eurozoks – Rudar i Budućnost – Dečić.