Čarli Šin: Hoću da budem predsjednik Amerike - Volim Podgoricu

Čarli Šin: Hoću da budem predsjednik Amerike

Istraživanje sprovedeno 2011. pokazalo je da bi američki Republikanci više voljeli da predsjednik SAD bude Čarli Šin, nego Barak Obama ili Sara Pelin.

Djeluje da je kontroverzni glumac tu anketu shvatio ozbiljno, budući da je nedavno izrazio ambiciju da se nađe u Bijeloj kući. 

On je u emisiji Flipside rekao da će se možda kandidovati za predsjednika Amerike već 2016. 

“Sproveo sam istraživanje kojim sam obuhvatio oko 10 likova. U svakoj situaciji, bez obzira na etničku pripadnost, imao sam stoprocentnu podršku”, našalio se on. 

Šin izgleda već računa na to da će mnogi negodovati zbog toga, imajući u vidu njegove seksualne eskapade i zloupotrebu droga. 

“Zamislite da sam u debati. Lik mi kaže: ‘Ti si uradio to i to’, a ja samo odgovorim:’Pa?’” 

Takođe, naglasio je da bi za vrijeme mandata radio na donošenju tri zakona: upošljavanje naoružanih vojnih veterana kao čuvara svih škola u Americi, smanjenje poreza od deset odsto u svim segmentima i zakon prema kom bi “svi morali da se opuste”. 

Sebe smatra “ustavnim Republikancem” i smatra da onaj posljednji zakon treba da postane dio Ustava.

(B92.net)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com