Joković obišao pijacu "Gintaš" i razgovarao sa prodavcima i proizvođačima - Volim Podgoricu

Joković obišao pijacu “Gintaš” i razgovarao sa prodavcima i proizvođačima

Ministar poljoprivrede Vladimir Joković obišao je pijacu u Gintašu i razgovarao sa prodavcima i proizvođačima.

 

“Danas sam obišao tržnicu ,,Gintaš” i razgovarao sa brojnim poljoprivrednicima koji svoje proizvode direktno plasiraju na tržište. Proizvođači i trgovci ukazali su na brojne poteškoće sa kojima se susrijeću. Nastavićemo borbu za zaštitu položaja malog proizvođača, za povoljniji i dobar otkup domaćih proizvođača” naveo je Joković na Tviteru.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com