Joković obišao pijacu “Gintaš” i razgovarao sa prodavcima i proizvođačima

Ministar poljoprivrede Vladimir Joković obišao je pijacu u Gintašu i razgovarao sa prodavcima i proizvođačima.
Danas sam obišao tržnicu ,,Gintaš” i razgovarao sa brojnim poljoprivrednicima koji svoje proizvode direktno plasiraju na tržište.
Proizvođači i trgovci ukazali su na brojne poteškoće sa kojima se susrijeću. pic.twitter.com/W3AV5EM7rE
— Vladimir Joković (@predsjednikSNP) May 5, 2023
“Danas sam obišao tržnicu ,,Gintaš” i razgovarao sa brojnim poljoprivrednicima koji svoje proizvode direktno plasiraju na tržište. Proizvođači i trgovci ukazali su na brojne poteškoće sa kojima se susrijeću. Nastavićemo borbu za zaštitu položaja malog proizvođača, za povoljniji i dobar otkup domaćih proizvođača” naveo je Joković na Tviteru.



