Gorio otpad na Bulevaru Džordža Vašingtona - Volim Podgoricu

Gorio otpad na Bulevaru Džordža Vašingtona

Na Bulevaru Džordža Vašingtona u Podgorici danas je zabilježen požar u neposrednoj blizini poslovnih objekata. Gorio je otpad uz ogradu pored objekta, dok se gust dim širio okolinom, objavljeno je na društvenim mrežama.

Prema pisanjima, za sada nema informacija o povrijeđenim, niti o većoj materijalnoj šteti. Nadležne službe su obaviještene, a uzrok požara za sada nije poznat.

(RTV Podgorica)

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com