Gorio otpad na Bulevaru Džordža Vašingtona
Na Bulevaru Džordža Vašingtona u Podgorici danas je zabilježen požar u neposrednoj blizini poslovnih objekata. Gorio je otpad uz ogradu pored objekta, dok se gust dim širio okolinom, objavljeno je na društvenim mrežama.
Prema pisanjima, za sada nema informacija o povrijeđenim, niti o većoj materijalnoj šteti. Nadležne službe su obaviještene, a uzrok požara za sada nije poznat.
(RTV Podgorica)



