Janović: Aktuelna većina umislila da je sada svima sa njima dobro - Volim Podgoricu

Janović: Aktuelna većina umislila da je sada svima sa njima dobro

“Problem nastaje kada aktuelna većina umisli da je sada svima sa njima dobro”, poručio je poslanik DPS-a  Nikola Janović na mreži X.

Kako dodaje, i da je u Crnoj Gori dovoljno demokratije te da nema potrebe da se protestuje.

“Pravo na protest je jedno od osnovnih tekovina svakog demokratskog društva”, kaže on.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com