Prva nakon nekoliko decenija: Počela izgradnja stambene zgrade u Šavniku - Volim Podgoricu

Prva nakon nekoliko decenija: Počela izgradnja stambene zgrade u Šavniku

“Vlada Crne Gore, na inicijativu Opštine Šavnik, uvrstila je ovaj projekat u Kapitalni budžet, a Ministarstvo javnih radova sprovelo je sve aktivnosti iz svoje nadležnosti. U avgustu ove godine zaključen je ugovor o izvođenju radova u vrijednosti od oko 1,3 miliona eura. Radovi su danas i zvanično počeli, a završetak se očekuje u martu 2027.

Planirani objekat je mješovite namjene – stanovanje sa djelatnostima – ukupne površine od oko 1.400 m². Riječ je o prvom projektu ove vrste u okviru kapitalnog budžeta, čiji je cilj da odgovori na rastuće potrebe građana Šavnika u oblasti stambenog zbrinjavanja“, navode iz Ministarstva.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com