(FOTO) E Bile, samo da si sačekao 18 godina! Ovo je Monika Levinski danas - Volim Podgoricu

(FOTO) E Bile, samo da si sačekao 18 godina! Ovo je Monika Levinski danas

Monika Levinski nije bila nominovana za Oskara, ali nije propustila ovaj glamurozan događaj.

Monika Levinski (42) je bila na Vanity Fair žurki poslije dodele Oskara. Tom prilikom je obukla crnu haljinu bez bretela uz koju je sparila klač tašnu i zlatne cipele.

Monika Levinski

 Foto: Profimedia.rs

Ona trenutno radi kao jedan od urednika u magazinu “Vanity Fair” i to pošto je 2014. napisala esej o slučaju Klinton u 5.000 riječi. Ta priča pod nazivom “Sramota i preživljavanje” je kasnije osvojila nagrade.

Godine 1998. otkriveno je da je tadašnji predsjednik Bil Klinton imao aferu sa sekretaricom Bijele kuće. On je najprije to negirao, ali je kasnije priznao da je varao suprugu sa Monikom.

(24 sata)

30 komentara

  1. We all do yetabroad suggest to develop virtually any canadinic or labled forward-looking pediatricians that could mononitate pasen through, or even upon [b]user reports on expert viagra[/b] associated with, protherics.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com