ABAZOVIĆ: Bio sam pozitivan u subotu, sada sam negativan - Volim Podgoricu

ABAZOVIĆ: Bio sam pozitivan u subotu, sada sam negativan

Potpredsjednik Vlade Dritan Abazović na Tviter spejsu je kazao da je trenutno u karantinu.

“Bio sa pozitivan u subotu, sad sam negativan, ali sam u karantinu dva tri dana. Za svaki slučaj sam se zaključao, bio sam u kontaktu sa zaraženim, pa je brzi test pokazao da sam pozitivan, a PCR da sam negativan”, naveo je.

Kazao je i da je raspoložen za šalu, i da će biti i šaljivog dijela. Učesnici spejsa pitali su ga oko formule 1.

“Ja sam navijao za Hamiltona, stalno navijam za Hamiltona”, dodao je on.

Kazao je da je navijao za Inter i da je gledao meč sa Torinom prije uključenja u spejs.

“Prije 15 godina je bila Interova magija, pa sam se nadao da će to da se ponovi”, dodao je

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com