Abazović sa ambasadorima Kvinte i Popom

Potpredsjednik Vlade Dritan Abazović sastao se danas u svom kabinetu sa ambasadorima Kvinte i šeficom Delegacije Evropske unije (EU) u Crnoj Gori Oanom Kristinom Poopom.
Ta informacija je objavljena na Tviter nalogu Vlade.
“Počeo sastanak potpredsjednika Vlade Dritana Abazovića sa ambasadorima Kvinte i ambasadorkom EU u Crnoj Gori Oanom Kristinom Popom”, navedeno je na Vladinom Tviter nalogu.
Počeo sastanak potpredsjednika Vlade @dritanabazovic ?? sa ambasadorima Kvinte i ambasadorkom EU u Crnoj Gori @EUAmbME ??
?@USAmbMNE ??, @RobertW85835979??, @ChThimonier ??, @UKinMontenegro ??,
@ItalyinMNE ?? pic.twitter.com/gmUIaTEuUV— Vlada Crne Gore (@VladaCG) January 26, 2022




Bloopers, bleeps and assorted outtakes off the cutting-room floor generally provide the fare.
Oh my goodness! a great write-up dude. Thanks Even so I am experiencing trouble with ur rss . Don’t know why Not able to register for it. Is there everyone acquiring identical rss dilemma? Anybody who knows kindly respond. Thnkx