Bijelo Polje dobilo struju - Volim Podgoricu

Bijelo Polje dobilo struju

Crnogorski elektroprenosni sistem (CGES) stvorio je preduslove za uredno napajanje bjelopoljskog konzuma, naveli su iz te energetske kompanije.

Bijelo Polje je jutros, u pet sati i 54 minuta, ostalo bez struje. Iz CGES-a su naveli da je kvar uslovljen nevremenom, te da je zbog toga došlo do prekida u napajanju električnom energijom u postrojenju “Ribarevine”.

“Ekipe CGES-a uspjele su sanirati posljedice kvara, uključiti 110/35 kV transformator pod napon, i time osigurati neprekidno napajanje električnom energijom”, navodi se u objavi na Fejsbuku.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com