DAJKOVIĆ: Nema tih ljetnjih i zimskih guma koje će spriječiti potpisivanje Temeljnog sporazuma sa SPC - Volim Podgoricu

DAJKOVIĆ: Nema tih ljetnjih i zimskih guma koje će spriječiti potpisivanje Temeljnog sporazuma sa SPC

Vladislav Dajković, predsjednik Slobodne Crne Gore kazao je da ispravnost sporazuma potvrđuje i histerija u antisrpskim redovima koje predvode Ranko Krivokapić, Raško Konjević i Draginja Vuksanović koji u svom šovinističkom maniru sipaju mržnju prema svemu srpskom.
Saopštenje prenosimo integralno:
Slobodna Crna Gora pozdravlja radnu verziju Temeljnog sporazuma između Srpske pravoslavne crkve i Vlade Crne Gore.
Ispravnost sporazuma potvrđuje i histerija u antisrpskim redovima koje predvode Ranko Krivokapić, Raško Konjević i Draginja Vuksanović koji u svom šovinističkom maniru sipaju mržnju prema svemu srpskom.
Imajući u vidu da su oni decenijama slijepljeni za fotelje, nije za očekivati da se od tih fotelja odlijepe – Čak ni zbog bezgranične mržnje koju osjećaju prema SPC.
Neka se pomenuti trojac sjeti stotina hiljada građana većinske Crne Gore koja je na litijama  demonstrirala ljubav prema svojoj Crkvi i svojoj vjeri – i vjerujem da će ih od straha svaka muka oko Temeljnog sporazuma proći.
Najzad, poruka za Ranka, Raška i Draginju: Nemojte nam prijetiti, jer ako mi izađemo na ulicu nema tih ljetnjih i zimskih guma koje će spriječiti potpisivanje Temeljnog sporazuma sa našom Crkvom.

1 komentar

  1. Dje su pare Dajko, 40 hiljada eura od Bie. Kum Zorzo ce da prica sve vrlo
    Brzo

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com