KONJEVIĆ: Draginju opet maltretiraju na aerodromu u Beogradu - Volim Podgoricu

KONJEVIĆ: Draginju opet maltretiraju na aerodromu u Beogradu

Poslanicu Draginju Vuksanović Stanković opet maltletiraju na aerodormu Nikola Tesla prilikom povratka za Podgoricu, saopštio je danas Raško Konjević, potpredsjednik Socijaldemokratske partije (SDP).

“Obavješteno je MVP (Ministarstvo vanjskih poslova). Nadam se da će reagovati profesionalno. O postupku državnih organa Srbije nećemo sada. Biće prilike narednih dana”, napisao je Konjević na Tviteru.

 

 

1 komentar

  1. Evo ga rasko draginja je vuk za tebe posro ima svoje ja a ne ko ti sa tom bradicom spanskom ti da je odbranis pa ti podjo do srbije ako imas obaveza da tebe malo istrkeljisu e kakav si i ti i rnjas krivokapic pi

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com