Sjutra se biraju članovi Tužilačkog savjeta, postignuta saglasnost

Sjednica Odbora za politički sistem, pravosuđe i upravu zakazna je za sjutra kako bi se utvrdio predlog za izbor četiri člana Tužilačkog savjeta iz reda uglednih pravnika.
Prema nezvaničnim iinformacijama VOP-a postignuta je saglasanost oko izbora četvrtog člana, ali je i dalje neizvjesno o kome se radi.
Za kandidate advokate Miloša Vuksanovića, Sinišu Gazivodu i Filipa Jovovića, ranije je postignuta saglasst parlamentarne većine ali je zapeo kod advokata Nikkole Bulatovića, jer je u slučaju “Državni udar” bio branilac jednog od čelnika DF-a Andrije Mandića.
Predsjednik Skupštine Aleksa Bečić je najavio da bi TS mogao biti kompletiran do kraja godine, ali nije odgovorio na pitannje da li je Demokratama sada prihvatljiv Bulatović.
Na dnevnom redu sjutrašnje sjednice odbora su i amandmani na Predlog zakona o izmjenama i dopunama Krivičnog zakonika Crne Gore
Hosting a blog composing facility (in a broad sense) requires unlimited space. So I suggest you to discover such web hosting (internet space provider) that provide flexibility inside your internet space.