SPAJIĆ PITAO KNEŽEVIĆA: Ko ti to baje? - Volim Podgoricu

SPAJIĆ PITAO KNEŽEVIĆA: Ko ti to baje?

Premijer Crne Gore Milojko Spajić podijelio je na mreži X izjavu lidera Demokratske narodne partije (DNP) Milana Kneževića u kojoj kaže da je Spajić obećao njemu i Andriji Mandiću da će Crna Gora biti uzdržana povodom Rezolucije o Srebrenici.

KNEŽEVIĆ: Spajić je meni i Mandiću obećao da će Crna Gora biti uzdržana povodom Rezolucije o Srebrenici

Spajić je izjavu Kneževića prokomentarisao riječima “Ko ti to baje?”.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com