TREĆA SREĆA: Lavice putuju u Tokio, na treće OI zaredom! - Volim Podgoricu

TREĆA SREĆA: Lavice putuju u Tokio, na treće OI zaredom!

Ako je tačno da je “treća – sreća” naše rukometašice će nas tek obradovati sa OI u Japanu!

Lavice su izborile plasman u Tokio sjajnim izdanjem na predolimpijskom turniru u Podgorici iako su protiv Rumunije izgubile 28:25.

Ženska rukometna reprezentacija Crne Gore plasirala se na Olimpijske igre u Tokiju.

Rumunija je vodila tokom većeg dijela prvog poluvremena, imala i dva gola prednosti, ali je pogotkom danas  Đine Jauković Crna Gora tri i po minuta prije kraja prvog poluvremena prvi put povela – 14:13. Ipak nakon 30 minuta je bilo neriješeno – 15:15.

U drugom poluvremenu Rumunija je vodila,  ali je 11 minuta do kraja sa dva vezana gola Đine Jauković Crna Gora prvi put stekla dva gola prednosti – 23:21.

Naše rukometađice su potom povele 24:22, Rumunija preokrenula i slavila – 28:25.