ABDIĆ: Pitanje otpada u Podgorici što prije riješiti - Volim Podgoricu

ABDIĆ: Pitanje otpada u Podgorici što prije riješiti

Poslanik Demokratske partije socijalista (DPS) Nermin Abdić oglasio se povodom zabrinutosti građana Podgorice a povodom odlaganja otpada.

“Građani svakodnevno postavljaju pitanja šta se dešava u njihovom gradu sa ovim deponijama, i apeluju da se pitanje otpada u Glavnom gradu što prije riješi”, napisao je Abdić u  objavi na platformi Iks, poznatijoj kao Tviter.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com