Akcija policije: Uhapšeni Podgoričani

U jednoj akciji Podgoričke policije slobode su lišeni I.S. (37) i E.J. (61) iz Podgorici.
Službenici CB Podgorica su naime raspolagali saznanjima da se I.S. i E.J. u dužem periodu bave nabavkom i stavljanjem u promet marihuane, te da ova lica veće količine marihuane nakon nabavke kriju u svojim kućama u jednom podgoričkom naselju. Shodno tome, službenici CB Podgorica su, u koordinaciji sa VDT u Podgorici, inicirali izdavanje naredbe od strane sudije za istragu za pretres kuća ovih lica. Pretresom stana koji koristi E.J. pronađeno je šest paketa sa sadržajem materije za koju se sumnja da je marihuana, težine preko pet kilograma. E.J. i I.S. su potom lišeni slobode. Kriminalistička obrada ukazuje na sumnju da je I.S. prije izvjesnog perioda nabavio pet do šest kilograma marihuane, za novčani iznos od 1.500 eura, te da je drogu potom odnio svojoj kući gdje ju je držao skrivenu, a zatim je prije nekoliko dana odnio kod E.J. Sumnja se da su obojica učestvovala u nabavci pronađene droge, sa namjerom da je stave u promet na području Podgorice.
Ova dva osumnjičena lica, su, uz krivične prijave, privedena državnom tužiocu u VDT u Podgorici, zbog osnovane sumnje da su počinili krivično djelo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga. Oduzeta droga biće upućena Forenzičkom centru radi vještačenja.
Hey there! This post couldn’t be written any better! Reading this post reminds me of my old room mate! He always kept chatting about this. I will forward