BAR: Preminula DVA pacijenta od posljedica koronavirusa
U Opštoj bolnici u Baru u posljednja 24 sata od posljedica koronavirusa preminule su dvije osobe i to iz Budve (67) i Ulcinja (75).
U Opštoj bolnici u Baru liječi se 64 kovid pozitivnih pacijenata.
“Dva pacijenta su u protekla 24 sata preminula a na Infektivnom odjeljenju se jutros liječi 64 bolesnika od toga su šest u jedinici intenzivnog liječenja jedan je na invazivnom resoiratoru a 5 na neinvazivnoj ventilaciji”, kazao je Radiju Crne Gore direktor Opšte bolnice Bar, dr Dragoslav Tomanović, piše portal RTCG.
U ambulanti je, kako je dodao, juče pregledano rekordanih 78 pacijenata sumnjivih na korona virus.
U Baru, kako je kazao Tomanović, nema porasta broja oboljelih, već su brojke slične kao i prethodnih dana.




Hi, ich habe Ihre Webseite bei der Suche nach Fernbus Hamburg im Internet gefunden. Schauen Sie doch mal auf meiner Seite vorbei, ich habe dort viele Testberichte zu den aktuellen Windeleimern geschrieben.