Bečić čestitao novonaimenovanom predsjedniku PS NATO - Volim Podgoricu

Bečić čestitao novonaimenovanom predsjedniku PS NATO

Predsjednik Skupštine Crne Gore Aleksa Bečić uputio je danas čestitku, u ime Skupštine Crne Gore Gerlad Connolly, povodom izbora za predsjednika Parlamentarne Skupštine NATO.

“Kao jedinstveni forum koji okuplja članove parlamenata Atlantskog saveza kako bi diskutovali o ključnim pitanjima koja utiču na bezbjednost evroatlantskog prostora, uvjeren sam da će Vaše dugogodišnje iskustvo doprinijeti snažnom vođstvu, dijalogu i izgradnji konsenzusa, te ojačati transatlantske veze. Takođe, koristim ovu priliku da Vas obavijestim da će Skupština Crne Gore uskoro završiti svoje interne procedure za izbor članova Delegacije u PS NATO, te se radujem nastavku saradnje u postizanju zajedničkih ciljeva oličenih u misiji Parlamentarne skupštine. Uz očekivanje našeg susreta kada se međunarodna saradnja normalizuje zbog pandemije, želim Vam dobro zdravlje i uspjeh na ovom visokom položaju u PS NATO”, navodi se u čestitki.

1 komentar

  1. Hello there, I’ve already been a lurker around your blog only a few months. I need this article and unfortunately your entire blog! Looking forward to studying more!

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com