BEČIĆ: Crna Gora se raduje uspjesima Srbije, naše bratske i prijateljske zemlje

Predsjednik Skupštine Aleksa Bečić čestitao je vaterpolo reprezentaciji Srbije osvanje zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Tokiju, uz ocjenu da se “Crna Gora raduje uspjesima Srbije”.
“Čestitam vaterpolo reprezentaciji Srbije na osvojenoj zlatnoj medalji na OI u Tokiju. Zatvorili ste igre na najbolji mogući način i tako obradovali sve navijače i iskrene ljubitelje vaterpola”, napisao je Bečić na Tviteru.
Ova medalja, kako je rekao, nakon one osvojene na igrama u Riju, predstavlja potvrdu decenijske dominacije zlatne generacije.
“Crna Gora se raduje uspjesima Srbije, naše bratske i prijateljske zemlje”, zaključio je Bečić.
Čestitam vaterpolo reprezentaciji Srbije na osvojenoj zlatnoj medalji na OI u Tokiju. Zatvorili ste igre na najbolji mogući način i tako obradovali sve navijače i iskrene ljubitelje vaterpola. 1/2 pic.twitter.com/QmF7bvC5Eu
— Aleksa Bečić (@BecicAleksa) August 8, 2021