CRNO NA BIJELO: Sprečavanje policajcima da ostvare biračko pravo nedopustiva

Koalicija Crno na bijelo smatra da je odluka Uprave policije o raspoređivanju policajaca na radne zadatke u drugim opštinama, čime im je onemogućeno da ostvare biračko pravo nedopustiva.
Koalicija Crno na bijelo podržava službenike Uprave policije koji su digli glas protiv takve odluke, želeći da ostvare ustavom zagaratnovano pravo i glasaju.
Iz koalicije poručuju da je neophodno obezbijediti svima da izvrše svoju građansku dužnost i da je ovakva odluka Uprave policija sramna.
Koalicija Crno na bijelo se zalaže za depolitizaciju i profesionalizaciju policije, i to je neophodno što prije uraditi kako bi policija bila u službi građana što i jeste njena uloga u društvu.
It’s nearly impossible to find knowledgeable individuals within this topic, and you be understood as guess what happens you’re speaking about! Thanks