ĐEKA: Albanci neće ići u jednoj koloni na izbore
Predsjednik Demokratske partije Fatmir Đeka rekao je da su mali izgledi da nacionalne stranke Albanaca zajedno nastupe na predstojećim parlamentarnim izborima.
“Ne vjerujem da će biti jedne kolone uzevši u obzir da su se u međuvremenu produbile nesuglasice među njima”, ocijenio je on.
Prema njegovim riječima, postojeći izborni zakon je oštetio Albance. “To pokazuje činjenica da u trenutnom sazivu Parlamenta poslanik iz redova albanskih nacionalnih partija najviše ‘košta’”, istakao je Đeka.
Naime, dvije koalicije albanskih stranaka koje su na izborima u oktobru 2012. godine ukupno dobile oko 9,5 hiljada glasova imaju po jednog poslanika u Skupštini Crne Gore.
(Ul info)




It offers a nice unique twist on things. I guess having something useful or substantial to talk about is the most important thing.