Djelovi više gradova bez struje zbog ugradnje brojila

Nova elektronska brojila od ponedjeljka 10.oktobra do petka 14.oktobra, biće ugrađivana na sljedećim lokacijama:
Bar 10.10-14.10
– Rena
– Čeluga
Bar 12.10-14.10
– Babovići
– Ilino
Plav 10.10
– Gusinje 1 i 2
– 29. novembra
– Prvomajska 4, 20
– 1 maja
– Podgorička 6
– Titogradska 1
– Skič
– Čaršijska
– Mojsija Zečevića
– Voja Novovića
Plav 10.10-12.10
– Rudo Polje
– Meteh
– Limski most
– Naselje
– Brezojevice
– Gaterista
Plav 12.10-14.10
– Plav 1, 2, 3, 4
– Čaršijska
– Šabovića bb
– Šlama bb
– Djurička
– Ribarska bb
– Medunska bb
Rožaje 10.10-14.10
– 13. juli
– Maršala Tita
– Hivzije Ćatovića
Rožaje 10.10-14.10
– M. Pećanina
– R. Burdževića
– Nikole Tesle bb
– Carine III
– Karavanski put bb
– Sarajevska bb
– Mahala
Bijelo Polje 10.10-11.10
– Poda
Bijelo Polje 12.10-13.10
– Bioča
Bijelo Polje 13.10-14.10
– Gornja Lipnica
Pljevlja 14.10-14.10
– Oslobodjenja
– Hamdije Sahimpasica 49
– Radnička
– Save Kovačevića
– Bajov Potok
– Židovići
– Njegoševa bb
– V Stijena
U toku radova na ugradnji novih brojila, u zavisnosti od preciziranog dana ugradnje o kojem se potrošači mogu interesovati od ekipa na terenu, objekti u kojima se vrši ugradnja, biće bez napajanja električnom energijom od 08 do 18 sati. Detaljnije informacije potrošači mogu dobiti putem call centra, na broj telefona 19100.
Ulcinj
-Zbog radova na niskonaponskoj mreži Opština, u ponedjeljak 10.oktobra, u terminu od 9 do 15.30 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće ulica Nikole Đakonovića iza opštine.
Kotor
-Zbog radova u trafostanici Školski centar, u subotu 08.oktobra, u terminu od 8 do 14 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće Osnovna škola Dobrota , Srednja pomorska škola, Gimnazija i individualnih objekata u okolini trafostanice.
Nikšić
-Zbog radova na rekonstrukciji dalekovoda, u subotu 08.oktobra, u terminu od 9 do 17 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće dio Lukova I Granica.
-Zbog radova na dalekovodu, u subotu 08.oktobra, u terminu od 8 do 16 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće potrošači sa područja Cerova I Drenoštice.
Pljevlja
-Zbog radova na niskonaponskoj mreži, u subotu 08.oktobra, u vremenu: od 09:00 do 18:00 h, bez napajanja električnom energijom biće naselje Ševari u rejonu Emisionog Centra.
-Zbog radova na zamjeni i remontu opreme u trafostanici Naselje C, u subotu 08.oktobra, u vremenu od 08:00-18:00 sati, bez napajanja električnom energijom biće potrošači na područiju Naselja C,Ciglana, ul. Narodne Revolucije,Potrlica, Cerovića Han,Romsko Naselje, repetipor Tvrdaš.
-Zbog radova na niskonaponskoj mreži, u nedjelju 09.oktobra, u vremenu: od 09:00 do 18:00 h, bez napajanja elekričnom energijom biće potrošači na područiju: naselje Ševari u rejonu Emisionog Centra.
Zbog radova na niskonaponskoj mreži, u ponedjeljak 10.oktobra, u vremenu: od 10:00 do 18:00 h, bez napajanja električnom energijom biće potrošači na područiju: naselje Ševari u rejonu Emisionog Centra.
-Zbog radova na 10kV dalekovodu, u ponedjeljak 10.oktobra, u vremenu: od 10:00-12:00 sati, bez napajanja električnom energijom biće potrošači na područiju: Komina, Zbljeva, Vidre, Hrkovići, Bučje, Hoćevina, Pliješevina, Šljivansko, Trnovice.
Žabljak
-Zbog radova na dalekovodu, u subotu 08.oktobra, u vremenu od 11:00 do 16:00 , bez napajanja elekričnom energijom biće potrošači na područiju : Razvršja,Motičkog Gaja,Javorja,Smrčevog Brda,Pošćenskog Kraja,Kovčice,Vukodola,Provalije,Vrtoč Polja,Bukovice i Borovca.
-Zbog radova na dalekovodu, u ponedjeljak 10.oktobra, u vremenu: od 10:00 do 18:00 h, bez napajanja elekričnom energijom biće potrošači na područiju : Razvršja,Motičkog Gaja, Javorja, Smrčevog Brda, Pošćenskog Kraja, Kovčice, Vukodola, Provalije, Vrtoč Polja, Bukovice i Borovca.
Rožaje
-Zbog radova na niskonaponskoj mreži Izbjegličko naselje-izvod ka Ćatovskim livadama, u ponedjeljak 10.oktobra, u terminu od 9.30 do 15.30 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće Izbjegličko naselje izvod ka Ćatovskim livadama.
-Zbog radova na niskonaponskoj mreži Školski centar, u ponedjeljak 10.oktobra, u terminu od 9 do 15.30 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće niskonaponska mreža 30.septembar.
Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će se odgoditi.