DOBRE VIJESTI: Spašene bebe koje su hitno dovezene u Klinički centar

Juče su pripadnici Avio helikopterske jedinice MUP-a transportovali dvije prijevremeno rođene bebe iz bolnice u Bijelom Polju. Radi se o blizanačkoj trudnoći, a bebe su bile životno ugrožene.
Iz bjelopoljske bolnice su pokušali da ih transportuju vozilom, ali zbog rizika koji je nosio dug put, procijenjeno je da je jedini način da se transportuju helikopterom, pa su se obratili Avio-helikopterskoj jedinici MUP-a.
Zahvaljujući brzoj reakciji pripadnika Avio-helikopterske jedinice, bebe su transportovane do Kliničkog centra Crne Gore i danas su stabilnom stanju.
Uz bebe su bili anesteziolog dr Kenan Erović, dr Ismihana Erović i medicinski tehničar Jelena Veličković.




there are lots of exercise guides on the internet but some of them are not scientifically proven and just assumptions,
Will you mind basically if I quote one or two of your current topics providing that I provide you with credit along with sources back to your websites? My online site is within the exact same area of interest as yours and my viewers will utilise several of the critical information that you present right here. Be sure to let me know if it is okay with you. Take care!