EKSKLUZIVNO! Nebojša Medojević OTKRIO ko je ,,NAMJESTIO” ,,državni udar”

Nebojša Medojević, predsjednik Pokreta za promjene, i član predsjedništva Demokratskog fronta napisao je na svom tviter profilu da je predsjednik Srbije Aleksandar Vučić “namjestio državni udar u Crnoj Gori”.
Medojević je objavio fotografiju na kojoj su Vučić i predsjednik Crne Gore Milo Đukanović i srpski član predsjedništva BiH, Milorad Dodik.
Vucic je namjestio lazni drzavni udar u CG.
Nije to nikakvo iznenadjenje. Imaju istog politickog oca Jovicu Stanisica, istog donatora Caneta Subotica i istog savjetnika Bebu Popovica. Izvinite Andrija i Milane, ali pos’a je pos’a. Srpstvo je vazno, ali droga mora da ide. pic.twitter.com/Jh67bSfCB4
— Nebojsa Medojevic (@NebojsaMedojevi) May 10, 2019
“Nije to nikakvo iznenađenje. Imaju istog političkog oca Jovicu Stanišića, istog donatora Caneta Subotića i istog savjetnika Bebu Popovića. Izvinite Andrija i Milane, ali pos’a je pos’a. Srpstvo je važno, ali droga mora da ide”, napisao je Medojević.
Podsjećamo, predsjednik Nove srpske demokratije i jedan od lidera DF-a Andrija Mandić, sastao se danas u Nišu sa Aleksandrom Vučićem i Miloradom Dodikom. I očigledno je da ne dijeli stav svog koalicionog partnera.
MANDIĆ SE SASTAO SA VUČIĆEM: Dan nakon presude razgovarali o situaciji u regionu
Ekskluzivno prenosimo javan tvit!!!