EPCG: Postavljanje novi brojila - Volim Podgoricu

EPCG: Postavljanje novi brojila

Nova elektronska brojila, od ponedjeljka 20. juna do petka 24. juna, biće ugrađivana na sljedećim lokacijama:

 

Danilovgrad 23.06-24.06

– Lazine

– Jastreb

– Kosić

 

Danilovgrad 24.06

– Vučica

 

Nikšić 20.06-22.06

– Ozrinići

– Njegoševa

 

Nikšić 22.06-24.06

– Ozrinići

– Gvozdenice

– Tone Tomšić

 

Berane 20.06-22.06

– 13 julska

– 4 crnogorske

– Kod bolnice

– Kod gimnazije

– Svetog Save bb

– Tržni centar – buvljak

 

Berane 22.06-24.06

– Luge 4 Streljište

 

Bar 20.06-21.06

– Donja Tomba

 

Tivat 20.06

– Dumidran

– Vrijest

 

Tivat 21.06-22.06

– Cacovo

– Donja Lastva

– Gornje Seljanovo

 

Tivat 23.06

– Lepetane

 

Tivat 24.06

– Bogišići

– Obala

 

 

U toku radova na ugradnji novih brojila, u zavisnosti od preciziranog dana ugradnje o kojem se potrošači mogu interesovati od ekipa na terenu, objekti u kojima se vrši ugradnja, biće bez napajanja električnom energijom od 08 do 18 sati. Detaljnije informacije potrošači mogu dobiti putemog rad call centra, na broj telefona 19100.

 

Podgorica

– Zbog planiranih radova na TS 10/0,4 kV  “Ratkovica”, u petak 24. juna, u terminu od 9 do 16 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće zgrade iza restorana Leonardo, preko puta tehničke škole.

– Zbog planiranih radova na TS 10/0,4 kV “Momišići S3”, u petak 24. juna, u terminu od 9 do 16 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće zgrada S3 u  ulici Mila Radunovića i ulica 18 februara.

– Zbog planiranih radova na TS 10/0,4kV  “Gradski Parlament”, u petak 24. juna, u terminu od 9 do 11 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće Gradski Parlament i Biblioteka u centru grada.

– Zbog planiranih radova na TS 10/0,4 kV “Bulevar Revolucije S 97”, u petak 24. juna, u terminu od 9 do 15 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće zgrada „Simpa“ u Moskovskoj ulici i zgrade preko puta stare Vlade na Bulevaru Jovana Tomaševića.

 

Cetinje

– Zbog planiranih radova na TS 10/0,4kV  “Bajice-Spomen Dom”, u petak 24. juna, u terminu od 10 do 14 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće srednji i gornji dio naselja Bajice, Dubovik, Petrov Do i Milijevići.

 

Nikšić

– Zbog planiranih radova na TS „Velimlje“ i „Renovac“, u petak 24. juna, u terminu od 10 do 13 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće potrošači sa područja Velimlja, Renovca, Dubočaka i Somine.

 

Bar

– Zbog planiranih radova na DV 35kV „Vir-Buljarica-Podgor“, u petak 24. juna, u terminu od 6 do 18 sati, bez napajanja električnom energijom ostaćen aselja Sotonići, Bukovik , Brčeli i Bijele Poljane.

 

Kotor

– Zbog planiranih radova u sklopu AMM projekta, u petak 24. juna, u terminu od 9 do 12 sati, povremeno će bez napajanja električnom energijom ostajati potrošači na potezu od Ljetnjeg bazena (VK Primorac) do objekta Fakulteta za pomorstvo.

– Zbog planiranih radova na 10kV DV „Perast –Orahovac“, u petak 24. juna, u terminu od 6,30 do 11 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće potrošači iz dijela Perasta prema Orahovcu.

 

Tivat

– Zbog planiranih radova na TS 35/10 kv „Pržno“, u petak 24. juna, u terminu od 9 do 14 sati, bez napajanja električnom energijom ostaćenaselja Radovići, Gošići, Đuraševići i Bogišići.

 

Herceg Novi

– Zbog planiranih radova na TS 35/10 kv „Pržno“, u petak 24. juna, u terminu od 9 do 14 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće poluostrvo Luštica.

 

Ulcinj

– Zbog planiranih radova na DV 10kV »Ada-Reč«, u petak 24. juna, u terminu od 8,30 do 15,30 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće naselja Paratuk, Kodre Dakinje i Reč.

 

Rožaje

– Zbog planiranih radova na NN mreži, u petak 24. juna, u terminu od 9,30 do 15,30 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće naselje Brdjani.

 

Pljevlja

– Zbog planiranih radova na NN mreži, u petak 24. juna, u terminu od 9 do 16 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće naselja Crljenice i Mijakovići.

 

Žabljak

– Zbog planiranih radova na 10kV dalekovodu, u petak 24. juna, u terminu od 9 do 16 sati, bez napajanja električnom energijom ostaće naselja Krš, Pogrežđe, Ponor, Studenca, Gomile, Jelina Gora, Planinica, Brajkovača, Rudanca, Gradina, Palež i Stolac.

 

 

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.  

U slučaju loših vremenskih uslova radovi će se odgoditi.  

2 komentara

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com