Evo uz koje muzičke zvijezde će nastupati za Novu u Crnoj Gori

Pogledajte i šta vas očekuje narednih dana.
Doček Nove 2019. u Podgorici:
Za doček Nove godine na Trgu nezavisnosti u Podgorici nastupiće Dejan Cukić i crnogorski sastav Perper, najavljeno je iz Glavnog grada.
Dječiji novogodišnji koncert biće održan danas od 12 do 14 sati.
Za Podgoričane i sve goste 1. januara nastupiće sastav „Mladi džezeri“, a u večernjim satima kvartet „Bora i prijatelji“, a nakon njih sastav „Trio gušt“.
Drugog dana 2019. sve u Podgorici zabavljaće Andrea Demirović i Akademija bend, dok će noć završiti nastupom „Atomskog skloništa“.
Doček Nove 2019. u Kotoru:
31.decembar: Damir Urban, Darko Rundek, Bombaj štampa, M.O.R.T.
01. januar: Four Blues Driver, Galija, Psihomodo pop, Autogeni trening
Manifestacija “Od Božića do Božića”, koja je počela 23.decembra, trajaće do 09.01. uz:
Koncert gradske muzike, Novogodišnji bazar, Koncerte klasične muzike, Koncert klapske muzike, Koncerte duhovne muzike, Humanitarno zabavno veče, Dječiju novu godinu
Doček Nove 2019. u Herceg Novom:
Novljani, kao i njihovi gosti će i ovu Novu godinu moći da dočekaju na otvorenom.
Novljane i njihove goste u Novu 2019. uvešće hitovi beogradske rok grupe “Riblja čorba” i njihovog frontmena Bore Đorđevića. Oni će na bini u Igalu nastupiti 31. decembra od 23h a kao predgrupa nastupa “Light under the black mountain”, od 21h.
Ponedjeljak, 01.januar, rezervisan je za nastup Sergeja Ćetkovića, u čiji nastup će nas od 21h uvesti bend “Toć”.
Na Škveru će se 31.decembra i 01. januara uz zvuke elektronske muzike, odnosno nastupe popularnih didžejeva organizovati i dnevne žurke.
Doček Nove 2019. u Tivtu:
31.12. zadnji dan decembra, kao ispraćaj stare i doček Nove godine, rezervisan je za tribute band „Abba“, kao uvertira glavnom izvodjaču Željku Joksimoviću.
1.01. 2019. rezervisan je za Bojana Delića, koji će najaviti čuvenu estradnu umjetnicu Lepu Brenu.
2.01. Ana Kokić i grupa Toć
Bogat zabavno –umjetnički program nastaviće se do 10. januara 2019. godine uz raznovrsna dešavanja i rezident DJ-a.
Novogodišnji hepening 2019. Bar
31.12. u podne Svečani Novogodišnji koncert hora ANTIVARI MUSICA, gost: sopran Aleksandra Vojvodić –Jovović
Dirigent: Miro Kruščić,
21:00h Akademia,
23:00h Sergej Ćetković
01.01.2019. koncert Perpera, u 23h Plavi orkestar
Doček Nove 2019. u Budvi
31.12.
21.00 Jack Lupino and Leftovers
22.00 Aerodrom
23.30 Dino Merlin
01.01.2019.
14.00 Popodnevni koncert klasične muzike
(Revijski orkestar + Sara Vujošević, Emilija Minić, Marijana Šovran, Lana Asija Dabović)
21.00 Akademija
22.00 Partibrejkersi
23.30 Van Gogh
HG Montenegro Stars
31.12. Goste će zabavljati Jelena Rozga i Indira Forza
01. 01. Bijelo Dugme u punom sastavu sa oba pjevača, pjevačicama iz Bugarske i orkestrom i Jelena Rozga
02.01. Haris Dzinovic
Sve tri noći nastupaće i Orkestar Žutog Serhatlica, Dj- evi
HG Budvanska Rivijera
NOVA GODINA – HOTEL PALAS
Hotel Palas u Petrovcu i ove godine pomjera granice najboljeg novogodišnjeg provoda uz mega zvijezde:
31. decembar – Jelena Tomašević, Marinko Rokvić
1. januar Ceca Ražnatović, Dženan Lončarević
2. januar Saša Matić, grupa „Frajle“
Sve tri večeri, za sjajnu i nezaboravnu atmosferu biće zadužen „La bombonjera“ bend.