(FOTO) Đačka zakletva iz 1914: Obećavam da ću biti pošten građanin... - Volim Podgoricu

(FOTO) Đačka zakletva iz 1914: Obećavam da ću biti pošten građanin…

Svijet bi možda bio bolje mjesto, da se zaklinjemo kao 1914. godine. Šta mislite?

Da li bi nam zakletva danas pomogla, da budemo bolji ljudi?

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com